Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelv tanulása/gyakorlás...

Angol nyelv tanulása/gyakorlása? 17 L

Figyelt kérdés
Szeretnék jobban tudni angolul, ehhez szeretnék valakit, akivel például angolul írkálnánk. Nem túl fényes az angolom, valahol az alap és a közép közt van :D

2020. jan. 5. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kérdés?
2020. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, hogy valaki aki hozzám hasonlóan gyakorolná, szívesen írkálnék vele angolul mondjuk messengeren vagy valahol, azzal hátha fejlődnék/fejlődnénk😁
2020. jan. 5. 18:29
 3/10 anonim válasza:
Sok ilyen oldal, app van, de én a Slowly-t használom. Ez nem chat program, viszont én nagyon szeretem. Talán már hallottál róla. Hosszabb szövegeket érdemes írni, igaz, sokat kell várni a válaszra.
2020. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm :)
2020. jan. 5. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak azért, hogy neked segítsen valaki, nem fog jelentkezni senki. Attól tudsz tanulni, aki nálad többet tud, és neki mi lenne a motivációja téged ingyen oktatni a szabadidejében? Beszélsz más nyelven, jó vagy más tantárgyból, esetleg mi másban tudsz másoknak segíteni? A bartel működik ezen a téren (lang-8, vagy italki.com) de ehhez az kell, hogy mindkét fél érdekelt legyen. Ha hasonló tudásszintű partnert választasz, vak vezet világtalant lesz a szitu.
2020. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Beleírtam, hogy valaki mint mondjuk én, szeretné gyakorolni, akkor én szívesen benne lennék. Ha mindketten akarjuk gyakaorolno oda vissza van úgy gondolom!
2020. jan. 5. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki ott tart, ahol te, nem tanulsz tőle. Max hibákat.
2020. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy ott tart ahol én.. azt hogy "aki hozzám hasonlóan"-t arra értettem, hogy aki ugyanúgy szeretné gyakorolni, használni
2020. jan. 5. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Az előzőek nem tudják mit beszélnek.


1. Italki.com-on csetelek olyanokkal, akiknek anyanyelvük az angol vagy nagyon magas szinten beszélik. Simán hobbiból csetelnek tanulókkal, barátkoznak.


2. Létezik egy olyan tanulási módszer, hogy tanítva tanulni. Azaz ha valakinek segítesz, aki alacsonyabb szinten van, mint te akkor azzal te is sokat tudsz fejlődni. Vagyis pont hogy megéri olyannak segíteni, aki nem tud annyira angolul.

2020. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De szuper, rá fogok nézni, nagyon köszi☺️
2020. jan. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!