Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen alkalmazásokat vagy...

Dávid849 kérdése:

Milyen alkalmazásokat vagy módszereket tudnátok ajánlani nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy szeretnék több nyelvet is megtanulni. Beszélek románul már annyira, hogy akárkivel le tudok állni beszélni, az angolom is egyre jobban fejlődik de ezen kívül szeretnék még 3 nyelvet megtanulni: a spanyolt, hébert és a japánt. De nem tudom, hogy fogjak neki, hiszen ezek nehéz nyelvek és nem olyan könnyü megtanulni őket akárhogy. Milyen appokat vagy módszereket tudnátok nekem ajánlani amik segíthetnének ebben?a válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!

2020. jan. 10. 00:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Menj nyelvtanárhoz, vagy a Duolingo appot tudom ajánlani a nyelvtanuláshoz.
2020. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%

Szia!

Remélem tudok valamennyire segíteni. Én 2 nyelvet tanultam meg interneten keresztül,ez pedig a héber-angol.

Ajánlom a doulingot,drops-ot,ami nagyon sokat segített a héberben az a Hebrew pod101.com!

[link]

Ez után kezdtem a doulingot és ott inkább a mondat szerkeszésre és a nyelvtanra teszi a hangsúlyt

[link]

nézz pl.tv-t,ha megtanulod a szavakat,utánna próbálj meg kis történeteket olvasni.

https://www.youtube.com/channel/UC_HwfTAcjBESKZRJq6BTCpg

https://www.youtube.com/channel/UCpSSzrovhI4fA2PQNItecUA

Az angol nyelvtudásodat pl ez által is fejlesztheted,mert minden héber-angolul van.

2020. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Mndegyiket appot, oldalt amit mondtatok kipróbalom :)
2020. ápr. 11. 00:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Drops.
2020. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Upsz. Már írták
2020. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!