Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angol-német tanárnak...

Ha angol-német tanárnak szeretnék tanulni, de még nem tudom, hogy általános, vagy középiskolában, akkor azt még most, egyetem előtt kell eldöntenem, vagy ráér később is, mikor már hallgató vagyok az egyetemen?

Figyelt kérdés
10 féléves képzéseket találok minden egyetemen és nem tudom hogy innen általánosban és középiskolában is lehet e tanítani.

2020. jan. 17. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráér később.
2020. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a 10 félévesre kell jelentkezni, és a 3. évben kell eldönteni, hogy melyik akarsz lenni. Szóval nem kell még most ezt kitalálnod.
2020. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként is: hol kezdődik ma már a középiskola, amikor vannak 8 meg 6 évfolyamos gimnáziumok is... Én elvileg középiskolai tanár vagyok, gyakorlatilag viszont a 6 évfolyamos részlegünkben gond nélkül rám bízzák a 7. meg 8. évfolyamot is.
2020. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. jan. 20. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
10 félévesnek van meghirdetve, és nem rögtön az elején kell eldönteni, hanem egy későbbi félév során, hogy ált. vagy középisk. tanár szeretnél lenni.
2020. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!