Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy is van ez pontosan?

Hogy is van ez pontosan?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 60%-tól van meg a vizsga. Ez úgy is lehet, hogy 40-20%? Komplex origo nyelvvizsga. Meg meg vannak adva a minimum pontok ha azokat nem érem el de összességében megvan a 60% akkor is megbuktam?

2020. jan. 19. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez vizsgaközpontok szerint eltérő. Meg kell nézni az adott központ szabályzatát, ha a részletekre vagy kíváncsi.
2020. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,de szerintem részenként kell minimum 40 százalék, és átlagban , az írásbelinek és a szóbelinek az átlagának kell minimum 60%-nak lenni. Tehát pl az egyik 40%-os , de a másik 80, akkor már megvan. Vagy valami ilyesmi, én így tudom. De lehet 41 kell.; de szerintem így van.
2020. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*szal 40 és 20-szal szerintem neked nincs meg. Tehát ha összeadod az írás+a szóbelit százalékát, és elosztod kettővel, annak kell minimum 60-nak kijönni. Tehát ha 60-60 mind a kettő , az pl jó. Ha 55-65, akkor az is jó. De ha mondjuk az egyik felét megírod csak 40%-ra, akkor ahhoz a másik részét 80%-ra kell megcsinálnod, hogy meglegyen; tehát negyvennel és hússzal nem lesz meg neked sajnos.
2020. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!