Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Itolc nyelvvizsga vélemények?

Itolc nyelvvizsga vélemények?

Figyelt kérdés

Gépen van az írásbeli és a szóbeli is. Digitális szótárat minden feladatnál lehet elvileg használni.


Mennyire könnyebb ennél lerakni a nyelvvizsgát mint mondjuk egy Origonál?


Valaki volt már?


Elvileg akkreditált, szóval diplomához elfogadják.


2020. jan. 28. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Én erre szeretnék menni, mert nekem könnyebb gépen írni a levelet és az e-szótár használata felbecsülhetetlen.

+ 8 napon belül megvan az eredmény.

Egyedül a szóbeli az, ami kicsit érdekes, de a szóbeli részét akármelyik vizsgaközpontban meg lehet csinálni, ha nem tetszik a számítógépes megoldás.

2020. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen? De elvileg a szóbelinél is neked kell rákattintanod, a felvételre azt olvastam. Tehát előtte van egy kis időd, hogy összeszedd mit akarsz mondani, máshol ahol beszélsz ott meg folyamatosan egyből kell.
2020. jan. 28. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
na látod ezt nem tudom, de ha így van az elég jó lenne
2020. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan. De lehet csak fél perced vagy ilyesmi idő áll rendelkezésre, de már az is jobb, mintha fél percig szemtől szembe csöndbe ülnél.
2020. jan. 28. 22:14
 5/7 barbi02177 válasza:
100%
Én írásbelin voltam csak, nagyon korrektek, nem szívatnak. Nehézségre olyan mint a többi, de kérdésekben nincs csavar. Csak ajánlani tudom!
2020. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Hello. Pár napja csináltam éles vizsgát, és szerintem teljesen jól működött az egész. Írásbelinél, mármint az olvasott szövegértésnél nincs sok időd szótárazni, de az összes többi résznél bőven van időd. Én azt javaslom, hogy arányosan oszd be az idődet, azaz ha pl. hallás utáninál van 45 perced (már nem emlékszem pontosan, hogy mennyi volt), és négy feladat, akkor egy-egy feladatra átlagosan 10 percet szánj. Még azt mondom, hogy így is van időd bőven szavakat kiszótárazni. Ha bármi egyéb kérdésed lenne, nyugodtan írj, nagyon szívesen válaszolok a kérdésekre.
2020. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem aktuális ez a nyelvvizsga típus számomra, mivel csak Online lehet vizsgázni én meg nem fogok mikrofonozni és webkamerázni nekik. A magánélet magánélet. De köszönöm a válaszod! Majd, ha személyesen jelen lehet lenni, akkor lehetséges. :)
2020. jún. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!