Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok jó német nyelvű...

Tudnátok jó német nyelvű sorozatokat, youtube csatornákat, weboldalakat ajánlani?

Figyelt kérdés
A hallásértésemet és a szövegértésemet szeretném fejleszteni főként németből , ezért szívesen néznék német nyelvű sorozatokat(akár magyar/ német felírattal is) illetve youtube csatornákat is. Valamint olvasnák német nyelvű cikkeket. Így ha valaki tudna nekem ehhez ajánlani sorozatokat,weboldalakat és youtobe csatornákat azt nagyon megköszönném🙏🙂🤗

2020. jan. 30. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Cobra 11. Ha digitális adást nézel, a magyar adók többségén (az RTL Klubon biztosan) át tudod állítani a hangot németre.
2020. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Netflixen választható a hangsáv is. A legtöbb sorozathoz és filmhez van német hangsáv és német felirat is. Bár én egyelőre német hanggal és magyar felirattal nézem őket.


Amit még nagyon szeretek:


https://www.youtube.com/channel/UCbxb2fqe9oNgglAoYqsYOtQ/vid..


[link]

2020. jan. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kurzgesagt- Dinge erklärt ❤️ aktuális témák, szuper videók (nem utolsó sorban érdekesek is) + Bild.de olvasnivaló:)
2020. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nagy német tanulásban vagyok, a Dark sorozatot kezdtem el nézni, nagyon jó, ajánlom. Németül nézem német felirattal, így a legtöbb dolgot megértem, bár néha meg kell álljak, és újrajátszak valamit, de nekem megéri, egyre jobban értem a dolgokat.

Cobra 11 is jó, esetleg Rex felügyelő :))

Weboldalt ajánlani nem tudok, de esetleg gyerekkönyvek? Pl a két lotti fent van PDF-ben a neten németül, és elég érthető a nyelvezete.

2021. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!