Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tapasztalatok/tippek Angol...

Tapasztalatok/tippek Angol ECL C1 nyelvvizsgáról/hoz?

Figyelt kérdés

Áprilisban C1-es angol ECL nyelvvizsgát szeretnék tenni, de nagyon izgulok már most, és nem tudom mire számítsak. Csinálom az ECL-nek a gyakorló könyveit, ahol vegyes eredményeim vannak.


Van amikor a Readingek összesen ilyen 20/18-19 körülire sikerülnek, valamikor meg 20/10-12 (igaz ez a ritkàbb) Listening szintén, (igaz ott az átlag inkább ilyen 20/14-15. . Writing témától függő számomra. Valamiről litániákat tudnék írni, valamiről meg örülök, ha 100 szó összejön. Szóbeliken nagyon izgulós vagyok. Lesz előre választott partnerem. Hátha az majd segít.


Tanácsokat, tapasztalatokat, tippeket szívesen fogadnék, ami segíthetne nekem!


Köszönöm előre is!



2020. febr. 23. 00:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!