Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen Angol tanulási anyagok...

Milyen Angol tanulási anyagok vannak?

Figyelt kérdés

Tumblr stílusban szeretnék egy nyelvtanulos füzetett vezetni.

Az angolban milyen tananyag részlettek vannak?

Nem tudom a neveket,de ez alatt azt értem,hogy :

- a szavak között vannak az in, to, at, on, by, of, so...stb

- mert, hogy, mint, míg ha, pedig, bár, de... csak angolul.

- milyen nyelvtani szabályok vannak,

- kb. Ezt de lehet van még,de most nem jut eszembe több.


És mennyire rossz módszer a szókincs bővítésére az,ha nézek olyan videokat amik érdekelne és van benne felírat,vagy dalszövegekből kinézek szavakat amiknek érdekel a jelntése és elkaptam a szövegben azt leírom,lefordított és többször is leírok minden egyes szót.

Mert míg más megtud tanulni sorozatokból,angolul én nem.


2020. márc. 2. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit jelent a Tumblr Stílus?



Most komolyan nem vagy tisztában olyan alapfogalmakkal, mint:


"a szavak között vannak az in, to, at, on, by, of, so...stb" - ragozás, névmások, birtokos szerkezetek,


- "mert, hogy, mint, míg ha, pedig, bár, de... csak angolul." - kötőszavak


-" milyen nyelvtani szabályok vannak," - Mondatfajták és azok szabályai, minden egyéb...



Vagy csak lusta vagy kiguglizni 1-2 angoltankönyv tartalomjegyzékét?



Egyébként meg tanulj onnan ahonnan neked jó. Azzal tanusz amit érdekesnek talélsz, ha nem sorozatok, akkor dalszövegek, hobbidhoz kapcsolódó videók, vonatkozó netes irodalom, bármi.

2020. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!