Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt valaki Itolc angol c1...

Volt valaki Itolc angol c1 nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Érdekélnének a tapasztalaitok.

2020. márc. 15. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én voltam próbavizsgán is, illetve múlt heten próbáltam másodjára, mivel az első éles vizsga sajnos nem sikerült.

Nekem egyébként nagyon tetszett, főleg az írásbeli része. Nagyon gördülékeny, nem kell számolgatni levelnel a szószámot. A szótár pedig szintén számítógépes, ami lényegesen leegyszerűsíti a keresést és az idővel is jobban lehet így gazdálkodni.

A szóbeli része viszont kevésbé tetszett, mivel én hiányoltam azt, hogy egy hús-ver emberrel beszelgessek, aki azért tud valamilyen visszajelzést adni, de itt is és a magnónal is lehet hasznalni a digitális szótárt, ami valljuk be, egy hatalmas pozitívum :)

2020. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én B2-őn voltam, elsőre sikerült is, gondoltam le írom mik voltak az észrevételeim...

Előtte voltam már próba vizsgán is, ami sokat jelentett mert így tudtam, hogy mire számítsak (nagyon ajánlom akár az otthoni változatot is). A vizsga teljesen gördülékenyen ment, a feladatok egyértelműek voltak. A digitális szótár a legnagyobb előny itt szerintem, mert így több időd lehet gondolkodni és nem kell perceket tölteni 1-2 szó kikeresésével.

Amit én észrevettem (lehet hogy csak peches vagyok), de az éles vizsgán pl olvasott szövegnél egy feladatban nem 5-6 kérdés volt hanem 7-8 ugyanannyi időre, de azért meg lehetett bőven oldani ha felkészült vagy.

Nekem tetszett a vizsga, örülök hogy náluk tettem le. Felsőfokot is tervezek, de azt már valószínű egy international nyelvvizsga lesz.

2020. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!