Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sose fogok tudni angolul?

Sose fogok tudni angolul?

Figyelt kérdés

Napi 3-4 órát angolozok, olvasok alap és közép fokú cikkeket, adventure time mesét angol szinkron + felirattal (mert könyű), kapok feladatokat a tanáromtól és mégis úgy érezm nem tudok többet pedig 1 éve tanulom. Volt mikor szószedetből tanultam szavakat, de kb azt az 1400db- szót el is felejtettem, nem marad meg a fejemben valamint ha szóban beszélek nem jönnek elő a szavak, pedig utána tudom mi volt az angol megfelelője mikor a megoldást már megmondják.

Hogyan tudnék még jobban tanulni? Ha kimegyek majd dolgozni külföldre, könnyebb lesz, előfognak törni belőlem ezek? Nem tudom itthon megtanulok-e egyáltalán középszinten...



2020. márc. 23. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom ezerszer le lett már írva de olvass, nézz olyan filmeket, videókat amik érdekelnek is. Sokkal egyszerűbb úgy tanulni és olyan kifejezésekkel is megismerkedsz amit nem oktatnak.
2020. márc. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!