Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nyelvvizsga típust...

Tudnátok nyelvvizsga típust ajánlani?

Figyelt kérdés

Társalkodóztam, sajnos csak a szóbeli része sikerült és SOS-ben kéne írásbeli. Tudom, a kialakult helyzet miatt elég valószínűtlen, hogy időben meglegyen, de júliusig kell feltölteni a doksikat, és ha meglesz a nyelvvizsga, akkor a diploma is és így még talán időben tudom elkezdeni a mesterképzést.

Kinek mi vált be? Nagyon nem szeretem a use of english-t az a gyengém, itt ugye 4 közül lehetett választani, de az sem ment jól. Levelet írni szeretek. Mit tudtok javasolni?



2020. márc. 31. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, az a baj, hogy ahhoz, hogy meglegyen a nyelvvizsga bizonyítványod, áprilisban el kéne menned. (Május necces). Most olyan vizsgákra gondolok amiknél egy hónap az eredményhirdetés utána egy hónap a bizonyítvány kiállítása. VISZONT! Meg kéne nézned lesz-e egyáltalán bárhol nyelvvizsga a koronavírus miatt.
2020. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Itolc gyors. Ha tartanák májusban simán meglesz júniusra
2020. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, igen, megnéztem, egyedül az iTolc van, ami 8 nap alatt javít és 14 nap alatt postáz vagy akár azonnal küldi emailben. Arról tudsz esetleg valamit? Mmint az iiTolc típusról?
2020. márc. 31. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Igen én ott csináltam meg a felsőfokú komplexemet és én szerettem.

2 levél van beépített szószámlálóval szóval arra se kell közben figyelned.

Végig használhatsz beépített netes szótárat amitől szintén gyorsabban haladhatsz.

4 feladat van az olvasás ezek változóan 6/7/8 pontosak. Van abc-s választó, lyukas szöveg, meg szöveg tömörítés. Van egy csoport facebookon, Itolc napközi, ahova ha belépsz sok tapasztalatot, meg tanácsot olvashatsz.

2020. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2020. ápr. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!