Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak? Nem tudom...

Mit csináljak? Nem tudom megcsinálni a francia házit?

Figyelt kérdés

Nos körülbelül 200 feladatot adott fel a tanárnő keddről mára. Ebből 130 kész van, szóval nagyjából 70 feladat hiányzik. De nagyon rossz vagyok franciából, szóval a maradék feladat 70%-át nem is értem. Előttem van a könyv és a munkafüzet, neten is keresgélek de semmi. Közben pedig a többi tantárgyal se ártana foglalkoznom.

France-Euro-express-ből tanulunk, egyébként annak az 1. munkafüzetének közel egésze lett föladva.


Igazából nem tudom mit várok ettől a kérdéstől...


Nem hiszem, hogy 70 feladatot meg tudok csinálni még a mai nap folyamán...

Igen, tudom azt kéne csinálnom és nem ide kérdést kiírni, de nem megy.

Már minden reményem elszállt, hogy valaha tudni fogok franciául, bár megjegyzem csak azért tanultam eddig is mert muszáj.


Persze kiírhatnék kérdést, magukról a feladatokról is, de a mennyiség nem engedi.



2020. ápr. 3. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Írd ki egyenként, amit nem értesz vagy nem tudsz megcsinálni, segítek.

De csak estefelé lesz időm.

2020. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!