Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A következő szöveg mit jelent...

Matyas2001 kérdése:

A következő szöveg mit jelent angolul?

Figyelt kérdés

Dear Matyas,

I'm very proud of you. You did a great job!

I'd like to highlight the following areas of improvement.

First and the most important thing you have to remember: it’s not the quantity, but the quality that matters.

You provided 4 extra topics:

1. Travelling - well done

2. Environment - can't open, due to the accessibility deadline. What is the purpose of sending something which is going to disappear and I won't be able to go back to it whenever I'll have concerns or just want to look at it again.

3. Daily routine - the topic contains many false statements and sentences, like: start of the school is 7:45 not 7:50, your lessons last until 2, but not 3 or 4 and so on.

4. England - ok.

And now, notes: some of the provided pictures are a wrong way round, please rotate them before you send.

Regarding the evaluation: it will appear in KRETA sometimes soon.

Take care and follow this right track.

Regards,


Nagyjából tudom mit jelent de nem pontosan kérlek benneteket le fordítanátok?

Nem vagyok az olyan kommentekre kíváncsi, hogy old meg és stb. Az ilyen kommentelő ne is írjon.


2020. ápr. 5. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Mátyás!

Nagyon büszke vagyok rád!Nagyszerű munkát végeztél! Szeretném kihangsúlyozni a fejlődés következő területeit. Az első és legfontosabb dolog, amit észben kell tartanod: nem a mennyiség, hanem a minőség számít. 4 extra témát adtál meg:


1.Utazás - szép munka


2.Környezet - nem nyitható meg, mert lejárt a hozzáférhetőségi határidő. Mi értelme van olyasmit küldeni, ami el fog tűnni, és később nem fogon tudni megnézni, ha gondom lesz vele, vagy csak mégegyszer meg akarom nézni. (ebben nem vagyok teljesen biztos)


3.Napi rutin - sok hamis állítást és mondatot tartalmaz, mint pl.: a suli 7.45-kor kezdődik és nem 7.50-kor, az óráid 2 óráig tartanak, nem három vagy négy óráig, stb.


4. Anglia - ez rendben van


És akkor a megjegyzések:

A képek el vannak fordulva, kérlek, fordítsd el őket mielőtt elküldöd!


Az értékeléssel kapcsolatban: a KRÉTÁban hamarosan meg fog jelenni.


Vigyázz magadra és csak így tovább (vmi ilyesmit jelent xd)

2020. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!