Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online nyelvvizsga a koronavír...

Online nyelvvizsga a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Most láttam egy hírt, hogy online tartanák a nyelvvizsgákat.. Viszont az Origo, Euroexam stb.. oldalain nem találtam semmi erre vonatkozót. Most szerintetek lesz ebből valami?

2020. ápr. 16. 12:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Azért nincs mert eleve csak azok a vizsgaközpontok kérhetik, ahol számítógépes vizsgára lehetőség volt.


Ilyen a TIT - iXam vagy a Katedra - iTolc


itt gyakorin keresgélve van mindkettőről vélemény, és egyik sem túl pozitív ezekre nézve


itt tudsz rákeresni:

[link]


ki kell választai a "szakág"-nál (3. oszlop), hogy "általános (számítógépes)"

2020. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
11%
Nekem tetszik. Írásbeli 100%-os lesz, mert hogy nem én csinálom meg. :D.
2020. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok,hogy a csalásokat,hogy lehet elkerülni.
2020. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ne úgy képzeljétek, hogy otthon bekapcsoljátok a gépeteket, aztán leültetitek a testvéreteket vagy egy barátot, hogy ők vizsgázzanak helyettetek.
2020. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Hát akkor mégis hogy ellenőriznék? ;).
2020. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"h. Valamennyi vizsgarészre vonatkozóan olyan webkamerás rögzítési eljárás, amelyen a vizsgázó látható (videó: minimum 1 FPS és teljes felbontás). A vizsga biztonságos lebonyolítása érdekében a vizsga teljes ideje alatt a felvételen a vizsgázó elhelyezkedése (folyamatos teljes kép a vizsgázó vállától fejtetőig), szemmozgása, magatartása folyamatosan ellenőrizhető kell, hogy legyen.

i. Annak bemutatása, hogy a vizsga során, valamennyi vizsgarészre vonatkozóan a vizsgázó képernyőjének rögzítése folyamatosan megtörténik. A vizsga teljes időtartama alatt a vizsgázó által esetleg megnyitott egyéb számítógépes alkalmazások megnyitása ellenőrizhető és rögzítésre kerül. Kizárható kell, hogy legyen továbbá a vizsgázásra használt számítógép távvezérlése másik számítógépről.

j. Annak bemutatása, hogy a vizsga során, valamennyi vizsgarészre vonatkozóan hangfelvétel rögzítése történik, amely utólag ellenőrizhető (számítógép kimenetén kiadott hangok rögzítése - minimum 128 kb/s bitrátával)."

2020. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos buktad 55%-os.
2020. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Ohh. Nem buktam. Két képernyő a falra szerelve. És megosztom én is a képernyőt tehát a segítség is látja ;). Ők csak az egyik képernyőt látják a megosztásba. 1fps videó:D na azon semmit se fog látni:D. Meg is keresem a 20 éves webkamerat.
2020. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%
A kép meg betud fagyni. Sőt. Loopolt videót játszok le gombnyomásra..ez semmi védelem... nagyon egyszerű csalni ezen.
2020. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"A vizsga teljes időtartama alatt a vizsgázó által esetleg megnyitott egyéb számítógépes alkalmazások megnyitása ellenőrizhető és rögzítésre kerül. Kizárható kell, hogy legyen továbbá a vizsgázásra használt számítógép távvezérlése másik számítógépről.".


Ezt sajnos sehogy se tudják ellenőrizni. :)

2020. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!