Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudom az angol párbeszé...

Hogyan tudom az angol párbeszédet gyakorolni?

Figyelt kérdés

A válasz hogy beszélgessek angol emberekkel online... :) De azt hogy csináljam?

Már tanulok az alapfokú angol nyelvvizsgára de nem tudom mitévő legyek mivel nem tudom gyakorolni az angol párbeszédet.

Gondoltam chatrulettre, PC játékközösségekre, stb... Mivel játékokba csak akkor beszélnek velem tartósan ha tudok is a játékokban valamit ezért nálam az nem játszik és chatruletten sem jártam sikerrel nem tudom mihez kezdjek.

Vannak ilyen online beszélgetők amik külön az angolt tanulóknak van fenntartva de az nekem kicsit drága és azt sem tudom mit várhatok el tőle.

.

Nincs valami ötletetek erre. Biztos vannak még akik küzdenek hasonló problémákkal. Ti hogy birkóztatok meg?



2020. ápr. 16. 20:50
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Én angol nyelvű fórumokat böngésztem, ez segített részben. Illetve van egy Mondly nevű alkalmazás, és igen, nyelvtanulásra van, viszont van egy beszélgetés gyakorlására alkalmas része, ha gondolod, tégy vele egy próbát

2020. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy olyan online nyelvi játék, amit ingyen lehetett játszani (egy regisztráció azért kellett hozzá), és amelyik közben lehetett beszélgetni azokkal, akikkel együtt játszottál. Nem valami maratoni játék volt, hanem olyan, mint a scrabble - és mivel eleve nyelvi jellegű volt, sokan szívesen válaszoltak, ha rákérdeztél, hogy mit jelent egy-egy szó, és ha pl. így elindult egy beszélgetés, akkor lehetett másról is, akármiről igaziból, attól függően, hogy kit fogtál ki épp. Csak az a baj, hogy már megszűnt ez a játék (Yahoo Literati), de ha hasonlót találsz, az valamire jó lehet.
2020. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt a Mondly-t de nem találom a beszélgetős részt. Hol tudom megtalálni?
2020. ápr. 18. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bedolgozom egy cégbe, ami angol nyelvtanulos appot fejlesztett és részt vettem tesztelésen. Van egy robot, akivel beszélgethetsz különböző témában és ki javít írásban, ha nem jól mondtad.

Xeropan a neve az appnak.

Elég jó szerintem, én élveztem a tesztelést.

2020. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy a fenébe nem jutott eszembe a facebook... :)

Facebook: Angol chat csoport (kezdőknek és haladóknak)

Már másnap találtam valakit aki hajlandó volt ingyen beszélgetni velem


De azért kössz a válaszokat

2020. máj. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!