Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Ugye az volt még kb. fél éve,hogy a középfokú nyelvvizsga bemeneti követelmény az egyetemre,aztán módosították... Most úgy néz ki,hogy ha minden jól megy akkor szeptembertől én is egyetemre megyek,és akkor hogy is van pontosan ez a nyelvvizsga? Nekem is ahhoz kell,hogy kihozhassam a diplomám? Mert már hallottam olyat is,hogy az egyetem első évén kell megcsinálni,de ezt olyan irreálisnak tartom,meg nem is találtam erről infót. Mi van akkor,ha nem tudom megcsinálni első éven? Kirúgnak? Ezt olyan logikátlan butaságnak tartom... Esetleg valaki tudna erről érthetően tájékoztatni?:)

2020. máj. 18. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály. A diploma átvételéhez szükséges.
2020. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
A diploma átvételéhez szükséges, de van amelyik egyetemen “alapvető” hogy legyen. Követelmények között is ott van (főleg államilag támogatottnál) meg ugye pont jár érte. Előbb utóbb kell a diploma miatt de kezdetben nem kötelező. (De nagyon tanácsolt) Egyetem, munka mellett már nehezebb megcsinálni mint gimnázium alatt..
2020. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!