Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül messengeren egymással...

Németül messengeren egymással beszélgetni?

Figyelt kérdés

Van itt valaki, aki németül tanul és van kedve velem beszélgetni?

Elsősorban olyannak örülnék, akinek olyan szinten megy, hogy már a nyelvvizsgára készül és tudunk tényleg beszélni, elmesélni egymásnak milyen volt a napunk.


Ami által bővül a szókincsünk és odafigyelünk a nyelvtanra is.


Esetleg beszélgethetnénk különböző témákról, amik a nyelvvizsgán is előfordulnak pl. egészséges/egészségtelen táplálkozás, sport, lakóhely stb...


Azt gondolom, hogy ez így talán arra sarkalna bennünket, hogy tanuljunk, gyakoroljunk, nézzünk utána mindennap, ha csak pár sort írogatunk egymásnak is jobb lenne, mint a semmi.


Örülnék nagyon, ha valaki írna nekem. És ha lehet majd messengeren folytassuk a beszélgetést, mert itt szerintem körülményesebb.


Légyszi csak akkor írjatok, ha tényleg szeretnétek beszélgetni, mert sajnos már volt, hogy ide kiírták, hogy beszélgető társat keresnek aztán hiába írtam vagy linkeltem el a facebookom azóta se történt semmi. :((


Jó lenne nagyon:)


Edina, 22L, vas megye



2020. máj. 20. 22:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha igen! Kérlek írj privátban és ellinkelem a messengerem.

Köszönöm!!

2020. máj. 20. 22:41
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én is nagyon szívesen beszélgetnék Veled, ha még esetleg szükséged lenne beszélgetőtársra :).

Középfokú nyelvvizsgám van, de én is szeretném a szókincsemet bővíteni.

2020. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! enis szívesen beszélgetek ha aktuális még
2023. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!