Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A physician alatt mit értünk...

A physician alatt mit értünk pontosan?

Figyelt kérdés
Én eddig eü-i dolgozókkal kapcsoltam össze

2020. máj. 21. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Amerikai angolban használják.
2020. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Doki.
2020. máj. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. máj. 22. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg Angliában.

[link]

2020. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

...de a szótár szerint

especially one who specializes in diagnosis and medical treatment as distinct from surgery

aminek én biztosan lusta vagyok utánanézni, hogy így van-e, viszont az Oxford szótár kijelentéseit nem szoktam megkérdőjelezni.

És még mindig a britekről beszélve.

2020. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed utána nem használják csak a neve az. A college szót is használják egyetemek neveként de mégis mindenki Universityként emlegeti őket.
2020. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Brit sajtó:

A physician in NHS clinical practice focusing on diabetes, he is also visiting professor in human nutrition at Southampton University.


The life of Sir Hans Sloane, Queen Anne 's physician, is also assessed; visitors can inspect various items from the intrepid explorer 's extensive botanical collection.


The new royal physician, Dr Timothy Evans, who was appointed last week, runs a clinic promoting reflexology, aromatherapy and Chinese herbal medicine.


It was a Harley Street physician, Dr Edward Bach, who, in the 1930s, pioneered the idea of an essence in a bottle.


Sir Thomas Thomson, physician and gastroenterologist, 81


Its senior health physician, Dr Eileen Cahill-Canning, says: " Early intervention has been important, particularly with physical injuries.


The inquiry team will include Dr Norman Jones, emeritus consulting physician at St Thomas ' Hospital, London, as medical assessor


He later became physician to King Edward VII 's Hospital for Officers, to the Army and the Metropolitan Police, and to the London Transport Board.

physician 1947-75; consulting physician, Metropolitan Police 1957-80; Kt 1960; Bt 1963; consulting physician, London Transport Board 1964-2004


William Linford Llewelyn Rees, psychiatrist and physician: born Burry Port, Carmarthenshire 24 October 1914; Consultant Physician, Bethlem Royal Hospital and Maudsley Hospital 1954-66


Enter Professor John Warner of Southampton General Hospital, a physician with a long-established interest in additives.

2020. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!