Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az online nyelvvizsgákkal kapcsolatban? Leginkább iTOLC érdekelne.

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Most szerdán voltam, egyenlőre nem tudom az eredményt, kiváncsi vagyok.

Az írásbeli jól ment, és nagyon szimpatikus is volt.

A szóbeli annyira nem ment jól, kicsit nehéz volt úgy beszelgetni, hogy valamit elmondtam már és egy perc múlva újra megkérdezte ugyan azt az előre felvett video.

Kiváncsi leszek az eredményre.

2020. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Én is kíváncsi vagyok az eredményre is, légyszi majd oszd meg velem azt is! :)
2020. máj. 22. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendben!:) Szerdán írom!
2020. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült!!! A szóbeli része lett nekem a leggyengébb de összesen 67,5% lett és ahogy láttam az Itolcos Facebook csoportba a többségnek mindenkinek nagyon jó lett!!:)
2020. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jupppíí, de szupi, gratulálok!!! :) Nagyon köszönöm, hogy írtál, további sok sikereket az élet más területein is! :)
2020. máj. 28. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De kedves vagy!! Ha bármi kérdésed van a vizsgával kapcsoltban nyugodtan írj! :)
2020. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!