Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jellent ez a mondat?

Mit jellent ez a mondat?

Figyelt kérdés

They want to give a damn about what everyone is saying about you and they will like you either you are kind or cruel to them, because the basic for them to feel something towards you is to truly respect and admire you.


Csak az utolsó részt nem tudom értelmesen lefordítani. Valami ilyesmi:

mert annak az alpja, hogy érezzenek valamit irántad az az igaz tisztelet és csodálat. ?


De ez nem hangzik igazán értelmesnek. Hogy lehetne jobban lefordítani?



2020. máj. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

"...because the basic for them to feel something towards you is to truly respect and admire you."


Mert számukra ahhoz, hogy érezzenek irántad valamit alap, hogy igazán tiszteljenek és csodáljanak.


vagy esetleg:


Mert számukra, hogy érezzenek irántad valamit alap az igazi tisztelet és csodálat.


Hogy igazán tisztelnek és csodálnak, az számukra alap ahhoz, hogy érezzenek irántad valamit.

2020. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért volt nehéz dolgod, mert már angolul is csak jóindulattal nevezném ezt értelmes mondatnak.
2020. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kijavitottam, igy mar erthetobb.


They want to give a damn about what everyone is saying about you, and they will, like you. Either you are kind or cruel to them because the basis for them to feel something towards you is to respect and admire you truly.

2020. máj. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így más - de szerintem az sem volt érthetetlen.

De szemlátomást a szerző vagy hülye, vagy nem angol, előtte két mondattal ez van: Is also very herd to tell weather they like you or not...

2020. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aha, es basiS nem basic.

Nem angol anyanyelvu, szerintem.

2020. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
and they will like you either WAY, IF you are kind or cruel to them, ...
2020. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!