Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvtanuló programokat...

Milyen nyelvtanuló programokat ismertek?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol magyar nyelvről lehet tanulni, vagy legalább képek vannak. Minimum angol nyelvet lehessen tanulni benne, de spanyolnak, franciának, németnek, és románnak is örülnék.

Lehetőleg ne fizetős legyen, vagy a legtöbb funkció elérhető legyen anélkül is. És ne legyen telerakva reklámokkal.


A Duolingot, a Dropsot, a Busuu-t próbáltam. Az első egész jó, csak az a baj vele, egyelőre magyarról csak angolt lehet tanulni. A Dropson pont románt nem lehet tanulni, ami nekem elég fontos lenne. A Busuu meg angol nyelvű. És lassú. Meg jónéhány funkció fizetős.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. máj. 29. 10:28
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Babbel, Rosetta Stone.
2020. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
FluentU. Ki sem tudom kerülni a YouTube reklámot.
2020. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 30. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:

#2:

AdBlock Plus / Ublock es tarsaik megfogjak ;)

2020. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!