Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexamen aki virtuálisan...

Euroexamen aki virtuálisan csinált nyelvvizsgát, hogy és mikor kaphatja meg a bizonyítványát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Május 22.-én vizsgáztam, gépen keresztül. Ma tudtam meg, hogy átmentem, viszont arról nem találtam infót, hogy a bizonyítványt mikor fogom megkapni. Olyat olvastam a Euro oldalán, hogy online kell letölteni az elismerő lapot ( vagy hogy nevezzem ) és a bizonyítványt nem postázzák. Ez nagyon remélem, hogy nem jelenti azt, hogy nem fogok keményborítású, mezei bizonyítványt kapni, hanem ki kell nyomtatni egy lapot. Aki esetleg tud valamit erről, annak megköszönném, ha kisegítene!

2020. jún. 4. 01:06
 1/4 anonim válasza:
Szia! Ha jól tudom, attól függetlenül fogsz kapni rendes bizonyítványt is, ahogy vége a járványnak. Ez csak ilyen átmeneti megoldás, hogyha valakinek mégis kellene akkor addig is be tudja mutatni.
2020. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is így hallottam, hogy június vége felé kezdik el a bizonyítványok kiállítását
2020. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én május 27-én vizsgáztam, 5 hét múlva vehetem át a rendes bizonyítványom, de addig is 1-2 héten belül kiállítanak róla egy letölthető igazolást. Egyébként a facebook oldalukon 1 órán belül válaszolnak neked mindenre:)
2020. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2020. jún. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!