Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek koreait, vagy...

Szerintetek koreait, vagy kínait tanuljak?

Figyelt kérdés
Pár év múlva Ázsiába szeretnék menni, és az alapján szeretnék országot választani, mint amilyen nyelvet elsajátítottam. Melyik legyen?

2020. jún. 17. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt neked kell tudni. Melyik az amelyik szimpatikusabb? A kinai(miutan mar egy ideje tanulod) konnyebb lesz, mig a koreai nehezedik. Alapvetoen a kiejtest kell az elejen elsajatitani a kinainal(persze a koreainal is csak az joval konnyebb, de kinek mi) aztan mar joval gyorsabban haladsz a tanulassal. Illetve,mivel szerintem ahhoz hogy megertsd,megtanuld es hasznald is a nyelvet (mind a kettonel) a kulturat is valamelyest tudnod kell, es szerintem ez a legnagyobb mervado (vagy majd az lesz), ami eldonti sokaknal h melyiket tanulja.


Nezd at a pontokat, nezz egy kis ismertetot es utana dontsd el.

2020. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarrak rábeszélni bármelyikre is mert a te döntésed C:

Kínaira minden esetben sokkal nagyobb kereslet van,a nyelvtan eléggé egyszerű és nincs ragozás,gyakorlatilag egymás után rakod a szavakat és a kultúra is sokkal szerteágazóbb és érdekesebb bár az már egyéni vélemény is viszont a kiejtés nehezebb is mint a koreai és illetve az írásrendszer sokkal összetettebb

2020. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat c:
2020. jún. 19. 00:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül melyik lesz? :D
2020. jún. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!