Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb nyelvvizsga,...

Melyik a legjobb nyelvvizsga, a véleményetek szerint? (Angol)

Figyelt kérdés
10.-es diák vagyok és a sulinkban nagyon nyomják ezt a vizsga dolgot, így úgy döntöttem, hogy augusztus felé én is megpróbálkozom, de nem vagyok biztos benne, hogy melyiket válasszam. Nem a legegyszerűbbet akarom, mert tiszta kép kell a tudásom erősségéről. Szerintetek, melyik a legjobb nyelvvizsga itt magyarországon? Mindegy az, hogy nemzetközi vagy csak itthon elfogadott.

2020. jún. 18. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Úgy veszem ki, hogy nálad a legjobb a legnehezebbet jelenti, az pedig szerintem a Cambridge nyelvvizsga.
2020. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én óva intenék mindenkit, hogy nekiálljon úgy egy nyelvvizsgának, hogy két-három héttel előtte kezdi el az arra való gyakorlást. Lehet bármekkora zseni valaki, a célzott felkészülés a legjobb alap.
2020. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Őszinte leszek. Gimiben nekünk is tolták ezt a témát, és igazuk volt, a papír jól jött a felvételi során. Aztán azon túl se kellett soha sehova. Ahol fontos a nyelvtudás a munkaerőpiacon, ott fel is mérik a felvételi interjún. Mindegy, hogy van-e papír vagy sem. Viszont egyetemre pontot ér, ezért be kell szerezni. De hogy milyen? Magasról mindegy. Komolyan mondom. Akármelyikre mész, pont ugyanannyit fog érni. Teljesen lényegtelen.
2020. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

Ja. A mérnöknél sem kérik az oklevelet, hanem a felvételi interjún terveztetnek vele egy Duna-hidat.

Ez a világ pont papírmániás.

2020. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Nem. Eddig a legtobb allasinterjun atvaltottak angolra, ha tudod folytatni, megfeleltel benne. Teljesen bevett gyakorlat. Programozos allasnal (kb. mindegy mi) kodoltatnak veled valamit, vagy adnak egy programreszletet, hogy keress benne hibat, es hasonlok vannak. Szoval egyszerubb modon tesztelik a tudasodat. Amugy meg beszelgetnek az oneletrajzodrol. A papir ritkan erdekli a felveteliztetoket mernoki teruleten. (allamigazgatasban szamithat, ott valoban papirmaniasok)


OP: Teljesen mindegy mit valasztasz, valoban csak a felvetelihez kell meg a diplomahoz. (esetleg PhD-hez kesobb)

2020. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a reál területek nem a kedvenceim, szóval mérnökire biztos nem megyek, de azért köszönöm a kérdéshez hozzá fűzött válaszokat is. :)
2020. jún. 19. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!