Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kijavítanátok az angol levelet...

Kijavítanátok az angol levelet amit írtam?

Figyelt kérdés

Hi Jack,

I have written a letter for the school which you recommended. I can't wait your reply! I'm very excited because I'm going to move to another country for the first time in my life! I think we can make a meeting if I will be in your fascinating country. What do you think about it?

See you soon I hope.

Best wishes,

Your friend


Hi Jack,

írtam egy levelet az iskolának amit ajánlottál. Alig várom a válaszukat! Nagyon izgatott vagyok, mert most fogok életemben először egy másik országba költözni! Azt hiszem, csinálhatnánk egy találkozót ha az elbűvölő országodban leszek. Mit gondolsz erről?



2020. jún. 25. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

to the school

I can't wait to get your reply

we can organize a meeting when I am ...

Ez valódi levél vagy valami lecke? Ilyenkor?

2020. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alig várom a válaszukat: I can't wait for their reply

A make a meeting helyett, én inkább csak annyit írnék, hogy I think we could meet, ez bizalmasabban hangzik.

Elég annyi hogy see you soon, nem kell az I hope

2020. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ez valódi levél vagy valami lecke? Ilyenkor?"

Lehet, hogy már az őszi érettségire készül. :)

Vagy augusztusi pótvizsgára...

2020. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
... we could meet up when I am ...
2020. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hi Jack,

I have written a letter to the school which you recommended. I can hardly wait for their reply!

I'm very excited because I'm going to move to another country for the first time in my life! We'll be able to meet up when I will be in your fascinating country. What do you think?

I hope to see you soon.


Best wishes,

Your friend

2020. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
A when után még mindig nem jó az I will be. I am.
2020. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!