Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek az iTolc...

Mi a véleményetek az iTolc online nyelvizsgáról?

Figyelt kérdés
Könnyebb, mint más nyelvvizsgák? A felsőfokot érdemes megpróbálni itt? Kicsit félős vagyok, ha beszélnem kell sokat, főleg idegenek előtt, teljesítményre. Tudom, hogy ezt gyakorolnom kell, és attól még, hogy megcsinálom a nyelvvizsgát nem leszek jó társalgó így, de most a továbbtanuláshoz szükségem van rá. Viszont nincs pénzem magántanárra, hogy legyen kivel gyakorolnom a társalgást. Csak gondoltam egy robothanggal lehet kevésbé kényelmetlen a beszélgetés.

2020. jún. 25. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából itt nem egy robot hanggal fogsz beszélni, hanem videókat kell megnézned, azokra kell majd reagálnod/válaszolnod. Én itt csináltam a C1-es vizsgámat, és nekem az Euros B2-höz képest hihetetlenül pozitív volt az egész vizsga menete, csak ajánlani tudom.
2020. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt éltem át, mint te. Nekem is a speaking a legnehezebb rész. Az Itolc C1 nyelvvizsgát választottam és még, így is eléggé izgultam az elején (monológ) a beszéd miatt, de sokkalta jobb volt a laptop előtt, a végére már egyre gördülékenyebben ment az angol beszéd. Szóval nem voltam annyira feszült a többinél. Ajánlom. Egyedüli hátránya, hogyha elmegy a net, akkor ez a vizsgázó hibája és nincs új esély. Bár nekem szerencsém volt. Hála az égnek. 😌 Az is előny, hogy nem kell azonnal beszélni és nincs vizsga társ, vizsgáztató, csak a kamera. Van időd átgondolni, sőt még jegyzetelhetsz is. Viszont a szótárral&idővel vigyázni kell, mivel könnyen kifuthatsz az időből. Nagyon nyugodalmas, baráti. Van ingyenes próba nyelvvizsgájuk, jelentkezz, hogyha kíváncsi vagy. Ja és a szóbelin hétköznapi témák vannak. Nem tudományos, jogi, politikai témák... A listening felvételnek jó a minősége, a readinget jobb és gyorsabb olvasni és jelölni/húzni a válaszokat. A levelek számát nem kell számolni, kék színnel jelzi, ha már elérte. A 2. levelet te választod ki kettő közül. A szótárt végig használhatod. A kötelező próbavizsga ugyanaz, ami fent van az oldalukon. Ha azt sikeresen meg tudod oldani, akkor az éles vizsga is menni fog. Sok sikert! 😊 ui: nézd meg a fb oldalukat, hogy mennyien írnak névvel véleményt az Itolcról.
2020. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A betűméretet is beállíthatod nagyobbra, ha nem látsz jól. A hangfelvétel hangerősségét is te adod meg, ahogy a mikrofonét is. A felvételt, rögzítést is te indítod.
2020. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!