Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Sag za sagom 1.-2. kötete...

A Sag za sagom 1.-2. kötete eljuttat orosz középfokra?

Figyelt kérdés
Pontosítva, csak ezeket a köteteket használva lehetséges sikeres középfokú nyelvvizsgát tenni?

2020. jún. 26. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akapfokot ad csak.
2020. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Alapból nem ajánlom a Sag 2-t, az 1 még hagyján, kezdő szinten nagyon jó, de a 2-t szerintem nagyon rosszul írták meg. Én jobban ajánlom a Kljucs szériát, ott az olvasmányok sokkal érdekesebbek, mint a Sag2-ben és az elsőhöz van hanganyag is. Ugyanakkor szerintem kellenek hozzá gyakorlókönyvek is.
2020. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezeket a könyveket használva nem fogsz eljutni a középfokig. Én a középfokúig úgy jutottam el, hogy különtanárhoz jártam, és a Sag za sagomot használtuk mint alapot, de mellé más tankönyveket is használtunk pl. Eto nado znaty, Havronyina és a tanárnak voltak saját feladatai is. A másik meg, hogy a nyelvvizsgákon típusfeladatok vannak, amit be kell gyakorolni. Ma már léteznek szerintem direkt vizsgára készítő orosz tankönyvek (mikor én tanultam kb 6 éve akkor még nem volt).
2020. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!