Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segít lefordítani ezt...

Valaki segít lefordítani ezt a német DM kupont?

Figyelt kérdés

20% kedvezmény egy tetszőlegesen választott termékre, és abból akár több darabra is, jól értem?


" Dein Bestes 20% Rabatt für Sie beim Kauf beliebig vieler Produkte von -dein Bestes- Ihrer Wahl. Mit diesem Original-Coupon erhalten Sie 20% Rabatt beim Kauf beliebig vieler Produkte Ihrer Wahl der Marke dein Bestes. Für diese Produkte ist nur 1 Coupon einlösbar. Coupon einlösbar in dm-Märkten in Deutschland und bei Bestellungen auf dm.de oder über die Mein dm-App. Zur Einlösung ist ein Mein dm Privatkundenkonto erforderlich. Coupon ist nicht übertragbar. Preis- und Sortimentsänderungen vorbehalten. dm-drogerie markt GmbH + Co. KG Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe Coupon gilt für beliebig viele Produkte von -dein Bestes- innerhalb eines Einkaufs. "


2020. júl. 15. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól értelmezted a dolgot.
2020. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rick Mave ***** válasza:
100%

Pontosabban:


20% kedvezmény a "Dein Bestes" márka termékeire kizárólag a DM boltokban, vagy DM online vásárlás esetén. Ez jelenthet többféle "Dein Bestes" terméket, és azokból tetszőleges mennyiséget, de csak egyszeri vásárlás, ill. rendelés esetén - tehát a coupon-t egyszer válthatod be, és csak egy coupon-t válthatsz be (tehát nem halmozhatod a 20%-os kedvezményeket, vagyis nincs olyan hogy két coupon-t váltasz be és így 40% kedvezményt kapsz).

2020. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm :)
2020. júl. 16. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!