Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni egy szakmai nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ha valakinek van már egy középfokú általános nyelvvizsgája egy nyelvből, viszont ugyanebből a nyelvből szeretne egy szakmait is letenni, mennyi idő szükséges a felkészüléshez? Nektek mi a tapasztalatotok? Persze tudom, hogy ez ember- és képességfüggő.

Nekem, ha minden igaz, lesz egy középfokú általános német és egy angol nyelvvizsgám, viszont szükségem lesz később mindkét nyelvből szakmai nyelvvizsgára is.



2020. júl. 20. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hónap / nyelv.
2020. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan is lehet. Milyen gyakran és mennyit készültél rá?
2020. júl. 20. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég hamar fellehet készülni.

Nekem az egyetemen volt pár szakmai órám, de nem sokat fejlődtem vele. Szavakat kellett tanulni, meg a beszédkészséget és az ötletelést fejleszteni az adott szakmai témákban és igazából ennyi :)

2020. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! 😊
2020. júl. 26. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!