Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik középfokú német szóbeli...

Melyik középfokú német szóbeli nyelvvizsga a legkönnyebb?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
én euroexamet tettem, nagyon rossz voltam, 60 százalék meglett. de a többiről nem tudok semmit.
2020. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
ugyanaz vagyok, amikor én olvastam utána pont itt a gyakorin, én általánosságban kérdezgettem a német középfokúakról, és sokan a BME-t ajánlották, mint legkönnyebbet.nekem is a beszéd a legnehezebb része a dolognak, de mint említettem már euroexamen megadták a beszédre a 60 százalékot. szóval azt is melegen ajánlom.
2020. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az ECL-t éreztem könnyűnek, majdnem 80% lett
2020. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a BME-re szavazok. Ott pl nincsen nyelvtani rész külön feladatként, csak írás és szövegértés illetve a témákhoz a szóbelire is jól fel lehet készülni.
2020. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!