Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék kérdezni a Soter...

Szeretnék kérdezni a Soter nyelviskola koreai nyelvtanfolyamáról?

Figyelt kérdés
Valami használható véleményt értékelnék. Köszönöm!

2020. júl. 26. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jön valaki válaszolni, a Soter egy jó intézmény, mert ilyen különleges igényeknél is összehozza az igénylőt és a lehetőséget, na de mennyi hallgató akar koreait tanulni? Lehet, hogy öt éve nem is indult tanfolyam, jelentkezők híján. De ha volt évente kettő? Az esély elenyésző, hogy még pont ide is járnak olvasni. Ilyen kis létszámú tanfolyamoknál, elérhető ár mellett azért arra lehet számítani, hogy a körülmények nem éppen luxus kategóriába sorolhatóak.
2020. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2020. júl. 26. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Soterről nem tudok semmit, Keleti Nyelvek Iskolájában próbálkozz :)

Rengeteg új tanfolyam indult mióta online van, és egyébként sokan tanulnak koreaiul kedves első ;)

2020. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
De az én írásom a Soternél koreaiul tanulni akarókra vonatkozott, te fogalmatlan. :D
2020. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Keleti Nyelvek Iskolájában voltam tanfolyamon, és én nagyon szerettem úgyhogy én azt ajánlanám:)
2020. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!