Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik német youtube csatornák...

Melyik német youtube csatornákat ajánlanátok nyelvtanulás céljából?

Figyelt kérdés
Nem oktatóvideóra gondolok, handm olyan videósokra, akiket kikapcsolódásként lehet nézni, közben tanulva a nyelvet.

2020. júl. 29. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Bibibeutypalce
2020. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Easy German
2020. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne csatornából indulj ki, hanem keress rá németül olyan témákra, amik érdekelnek, szívesen néznéd és valószínűleg találni fogsz olyan csatornákat, amiket aztán érdemes lehet követni.


én magyarul és angolul is így találok magamnak érdekes videókat. téma alapján tallálok meg csatornákat és aztán ha sok olyan témájuk van, vagy nagyon megtetszik a műfaj, stílus, személy, stb. akkor követem és megnézem a többi videójukat is.


egy csomó olyan csatorna is van, aminek a témája érdekelne, de a kivitelezés, előadó stílusa, stb. miatt mégsem nézem őket szívesen.

2020. aug. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!