Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítsa ezt nekem...

Valaki lefordítsa ezt nekem pontosan angolul?

Figyelt kérdés
Én 2009 ben kaptam egy agyvérzést hét éves koromban amiből maradtak maradvány tünetek, sajnos gerinc ferfülésem is van ami miatt gerincfűzőt kell hordanom napi 24 ben. De mindezek ellenére élem a mindennapokat boldog vagyok, hogy ilyen nehéz betegségből felépültem.
2020. aug. 3. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Back in 2009 when I was 7 years old, I got a stroke and I still suffer from sequelae.


I also have (vagy I also suffer from) scoliosis, and I have to wear a back brace 24/7.


Despite all of this, I live my everyday life and I’m glad I could recover from such a serious disease.

2020. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!