Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán (szóbeli) milyen...

Nyelvvizsgán (szóbeli) milyen tételt húztatok és miket mondtatok róla (kb)?

Figyelt kérdés
Csak pár mondatban érdekelne, hogy nagyjából miket kell elmondani az egyes témákról (pl. EU, a célország, közélet..stb.) Egyáltalán hogy kell elkezdeni, mivel nyissak?
2020. aug. 9. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem a menetére vagyok kíváncsi, tudom hogy zajlik, hanem arra, hogy egy-egy témáról nagyjából miket kell elmondani? Pl. van a család téma. A saját családomról kezdjek el beszélni, vagy arról, hogy Magyarországon milyen egy átlagos család, mik a férfi és a nő szerepei..stb.
2020. aug. 9. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha minden temanal a pro es a con-rol beszelsz, akkor nem losz felre.


Magyarorszagon meg mindig van a nonek es ferfinek meghatarozott szerepe?

Ferfi hozza haza a penzt, a no meg negykezlab szolgalja ki apucit, mert ha nem vacsorara egy-ket pofon jar neki?

2020. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Benne van a témakörben ez is. De egy szóval nem mondtam, hogy ezek a szerepek vagy hogy ezt kell elmondani. Az én részemről azt mondanám, hogy már nincs ilyen, hogy egyiknek ez másiknak az a szerepe.
2020. aug. 9. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem az a jó ha rögtön saját magaddal kezdesz, inkább általános dolgoktól kell haladni az esetleges saját példa felé. Vannak ilyen kérdések és válaszok könyvek azok sokat segítenek szerintem érdemes beszerezni egyet mindenképpen. Magától az embernek sokszor nincs jó ötlete hogy mit mondjon el, de ha már egyszer olvastad akkor sokkal könnyebb.
2020. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!