Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol nyelvkurzust...

Milyen angol nyelvkurzust ajánlotok az SZTE Idegennyelvi kommunikációs intézet nyelvkurzusai közül?

Figyelt kérdés

Angol nyelvi előkészítőbe jártam, 2015-ben B2-es nyelvvizsgát szereztem. 2016-ban előrehozottaztam angolból középszinten és utána nem használtam az angolt. 2017-ben érettségiztem rendesen és azóta egyetemi hallgató vagyok.

Szerettem volna készülni felsőfokra, de az emelt érettségik elvették az időt, így nem jutott rá kellő energiám, se időm. Azóta pedig az egyetemen sok minden volt mai miatt nem tudtam elkezdeni a készülést. Jelenleg negyed éves leszek és talán most már felszabadul egy kisebb időm amit szeretnék az angolra fordítani, ugyanis jövő nyáron szeretnék kiutazni külföldre szakmai gyakorlatra és addig szeretném magam felfejleszteni. A passzív tudásommal szerintem nagyon nagy baj nincs, csak kicsit megkopott, viszont a beszédem nagyon nincs a helyén. Sajnos mivel egyáltalán nem beszéltem angolul érettségi óta, így az eléggé megkopott.

Nézegettem a kurzusokat, találtam egy B2 upper kurzust, ami jó lenne de sajnos ütközik az óráimmal. Ezen kívül tudnátok valamit ajánlani? minden választ szívesen fogadok.



2020. aug. 11. 22:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!