Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki volt már a Hollywood...

Aki volt már a Hollywood Nyelvstudional tud írni róla valamit, érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Az első két óra ugyebár ingyenes, de utána már 1850ft/óra.

Tényleg sokkal jobban fejlődhetsz mint pl normál iskolában? (nekem ott nagyon rossz tanáraim voltak, ezért is szeretném kipróbálni hátha itt jobban menne)

Tapasztalatokat is nyugodtan írjatok, előre is nagyon szépen köszönöm.:)



#tanulás #nyelvtanulás #angol #angol tanár #Hollywood Nyelvstudio #Nyelvstudio
2020. aug. 11. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én februárban kezdtem járni, és nagyon szeretem a módszerüket. Előtte két évig jártam egy másik nyelvsuliba, amit azóta megbántam, ki dobtak azzal, hogy bocs, mégse tudunk segíteni, neked ez nem megy, ami eléggé elvette az önbizalmam. A Hollywoodban érzem, hogy folyamatosan fejlődöm. Én a Corvin közhez közelibe járok, nagyon jók a tanárok. Előnye, hogy nyitvatartási időn belül bármikor mehetsz, és nem csak egész órát lehet lenni, pl, 2,5 órát is beírhatsz. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de kérdezz nyugodtan, hátha tudok válaszolni :)
2020. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az előző nyelvsuliban mennyire ment az angol?

És most mennyire vagy már jobb?

Nyelvvizsgát is megtudjuk ezáltal szerezni? (Mármint hogy lesz róla papíunk) (nem ez a célom nekem se, hanem hogy minél jobb legyek mint mindenkinek, de azért a papír sem árt a mai világban😅)

2020. aug. 12. 10:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából hány órát jársz? Sajnos nem tudom hogyan osszam majd be az időt majd. Mennyit érdemes felvenni stb..
2020. aug. 12. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző suliban 0-ról kezdtem, és "papíron" eljutottam a B2 szintig, legalábbis befejeztem azt a könyvet. Utána volt egy felmérés, amin megbuktam, ott mondták, hogy ilyen tudással nem engedhetnek tovább a nyelvvizsga felkészító szintre. A Hollywood szintfelmérőjén kijött, hogy azért nem ártana kicsit visszamenni a tananyagban, bepótolni a hiányosságokat. Elementary könyvvel (itt New York programnak hívják) indítottam, most a következő könyv/szint elején tartok. Érzem, hogy a beszédem sokkal magabiztosabb és gördülékenyebbek. A nyelvtan is jobban megy. Jelenleg a havi 25 órás csomagot fizetem, heti 3x2 órát megyek. De havonta lehet változtatni, hogy hány órát fizetsz be, havi 8 a legkevesebb, és 120 a legtöbb. Az óradíj meg arányosan csökken, minél többet jársz. Én havi 16 órával kezdtem, mivel az előző nyelvsuliban ennyit lehetett járni, és megszoktam, de ezt itt kevésnek éreztem. A nyelvvizsgáról azt mondták, hogy segítenek majd kitalálni, hogy melyik típus passzol a legjobban a képességeimhez.
2020. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ó nagyon szuper, és köszi szépen, hogy ennyit írtál róla:)

Esetleg nincs kedved együtt gyakorolni? úgy hátha mégjobb lenne😅

2020. aug. 12. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

1#

Ilyet mondanak egy nyelvsuliban?

Bàrmit mondtak nehogy magadra vedd.

Ahany ember annyi mòdszer.

2020. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok,

Senkinek sem ajánlom 🙄 Sajnos kevés a tanár sok a tanuló. A tanárok egyike titkár is így végképp ellehetetleníti a tulaj a normál működést. Tulajdonképpen az, hogy kikérdezzenek esetleg némely napokon kizárt. Az, hogy koszos is mert a takarítást is az oktatók “végzik” az csak non plus ultra.

Ja és kötelezik, vegzálják a tanulókat hogy írjanak jó értékelést, kiszolgáltatott helyzetükben megteszik( hátha több figyelmet kapnak)

Én egy volt tanuló vagyok és azt javaslom keress más sulit vagy tanárt!

febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!