Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen Netflixes sorozatokat...

Milyen Netflixes sorozatokat (vagy filmeket) tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyjából B1 és B2-es szint között vagyok valahol. Szoktam nézni angol filmeket/sorozatokat angolul felirattal. Most viszont felirat nélkül szeretném azért hogy többet fejlődjek. Tudom hogy az elején nem mindig fogom érteni hogy mit mondanak, de szeretném kérni hogy írjatok olyanokat amiknek viszonylag egyszerű a nyelvezete, könnyen érthető, esetleg ti is néztétek őket nyelvtanulás céljából.

2020. aug. 15. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Ezen a szinten még az a legjobb, ha olyan sorozatokat/filmeket nézel, amiket már láttál magyarul.
2020. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%
A Lucifer nemtudom mennyire mondható könnyűnek, de nagyon érthetően beszélnek benne, én azt ajánlanám.
2020. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!