Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van a gyakorikérdésekhez...

Van a gyakorikérdésekhez hasonló angol oldal?

Figyelt kérdés

Pl. a németeknél van a gutefrage. Az olyan, mint a gyakorikérdések. Van az angoloknál is ilyen oldal?

Nyelvtanuláshoz kéne. Ott tudnék anyanyelvűekkel beszélni. A némethez is ezt hadználom.



2020. aug. 19. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Reddit

Quora

2020. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
answers.yahoo.com
2020. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ez jó nyelvtanuláshoz?

Úgy értem, jó ötlet?

2020. aug. 19. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a Quorat nézem egy éve. Nagyon élvezetes olvasmány a fegyveres erők dolgait tekintve, mert bármilyen kérdés felmerül, van olyan, akire lőttek már olyannal, vagy aki lőtt/repült már olyannal. Nagyjából a vietnami háborúig bezárólag, a koreai veteránok már nem neteznek, azok helyet csak az unokáik emlékeznek a nagypapák történeteire. Ebbe nem tudom, hogyan kapcsolódhat be egy mai magyar, mert passzívan okés, sokat lehet tanulni, de mit tud kérdezni?

A másik, ami előkerül nálam, az az elektromosság, na, ott meg csupa bongoléz nevű tesz fel bemásolt házifeladat kérdéseket (még jó, hogy az utolsó mondatokat, miszerint válaszát adja fel két héten belül a tanár email címére, már nem másolják be, szóval végülis van remény. :D ). Ami meg önálló, az meg még rémisztőbb, mert ilyen kérdések jönnek, hogy: melyik előnyösebb, a soros vagy a párhuzamos kapcsolás? Egy ilyen kérdés magában, általánosságban, hát ez borzalmas. :D

Ettől persze még lehet, hogy az egyszikűek szerelmi életéről, vagy a XII. századi belga irodalmi életről élvezetes társalgást lehet folytatni.

2020. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kerdesekre a Stackoverflow/Stackexchange eleg jo. Viszont sokkal kotottebb a formajat es temajat tekintve, es nem lehet csak ugy egy temat feldobni, es arrol beszelgetni.

Nyelvi temakorei is vannak, Language Learning, English Language Learners, meg a nyelveszeti English Language & Usage cimekkel.

[link]

2020. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem annyira jó ötlet, szerintem ez egy elég nehéz módja(legalábbis nekem nem sikerült többet tanulnom(nekem angol nyelvű könyvek olvasása segített, és angol nyelvű játékok)
2020. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!