Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetek vajon így is diplomás...

Lehetek vajon így is diplomás informatikus, csak egy nyelvvizsgával? Mennyi az esély hogy behoznak egy két nyelvvizsgás szabályt az infó szakokra?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12.es és programtervező informatikus szeretnék leszek, de nemcsak az alap, hanem a mesterképzést is el szeretném végezni. Ehhez vajon 2 külön nyelvből kelleni fog nyelvvizsga?

Mert jelenleg angolból van közép és felsőfokú nyelvvizsgám, de a 2. nyelv, ami német az nagyon nem megy. De nem tudom hogy az infonál, a mesterdiplomához nem-e kell kettő.



2020. aug. 25. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2020. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint informatikai szakon lévő hallgató nem tartom valószínűnek. Ha valamit szigorítani szeretnének ilyen terén, akkor én valószínűbbnek tartok egy + szakmai nyelvvizsgát.
2020. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha behoznak nyelvvizsgaszabályt, akkor az az lesz, hogy angolból legyen középfokúd, ami már van.
2020. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Informatikában csak az angolnak van értelme, így ha módosítás történne, akkor maximum annyit tehetnének, hogy nem elég a B2 hanem pl. C1 vagy szakmaival bővített B2 lenne az elvárás.
2020. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!