Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki olyan super-duper ügyes,...

Aki olyan super-duper ügyes, hogy van CAE bizonyítványa tudna pár tippet adni? :)

Figyelt kérdés
Még előttem áll a megmérettetés az őszi időszakban. Bármilyen tippet, tapasztalatot szívesen fogadok. Mi volt a menetrend a vizsgán, fényképezés, szünetek, esetleg felkészülési pro ötletek..

2020. szept. 2. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyakorló teszteket töltöttél már ki eleget?
2020. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Oh, végre egy válasz! :)

Igen, folyamatosan töltöm ki a teszteket időre, emellett hallgatok, olvasok angolul minden nap.

2020. szept. 5. 17:22
 3/14 anonymousreview60 ***** válasza:

Nekem a legnehezebb az volt, amikor egy adott feleletválasztós tesztben 3-4 nagyon hasonló szinonima közül kellett választani. Ergó, érdemes minden szóra jól tudni a szinonimáikat.

Ugyancsak nekem nehéz volt egy feladat, amiben a haditengerészeti kábelek és a bálnák észleléseinek kapcsolatát taglalták. Meg volt adva kb minden második bekezdés, és a megadott 6 közé ki kellett választani az 5 megfelelőt a lehetséges 8 bekezdésből. Elmolyoltam vele egy darabig.

2020. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, voltál már vizsgázni vagy majd menni fogsz?
2020. szept. 22. 12:57
 5/14 anonymousreview60 ***** válasza:
2009.02.09-én adták ki a "Grade C" CAE bizonyítványomat (C1 szint). Szeretnék majd CPE-t is tenni. Maga a vizsga nehéz volt, de nem volt Rémisztően Agyfacsaró Varázstani Szigorlat. Azóta nem követtem, mert más nyelvekkel (orosz, eszperantó) foglalkoztam.
2020. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem, ehhez még most is lehet gratulálni! :)

Én most októberben fogok menni, már nagyon izgatott vagyok.

2020. szept. 23. 09:20
 7/14 anonymousreview60 ***** válasza:

Emlékeim szerint brit angol volt. Nem volt ausztrál vagy usai akcentusú hanganyag.

A vizsga egyértelműen nehezebb volt mint a Pannon Egyetem C1 kétnyelvű angol vizsgája. Nem kétszer, de másfélszer.

2020. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a Pannon Egyetem nyelvvizsgáit.
2020. szept. 27. 22:57
 9/14 anonymousreview60 ***** válasza:
Akkor keress rá, milyen az. A szokásos magyar-angol kétnyelvű vizsgáknál trükkösebb volt kicsit.
2020. szept. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a vizsga?
2020. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!