Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi igény lenne (Budapesten...

Mennyi igény lenne (Budapesten) egy egyetemista lány angol magánóráira?

Figyelt kérdés

Angol szakos vagyok az egyetemen, most leszek másodéves. A felsőfokú nyelvvizsgát már gimnáziumban letettem, és ugye az angolszakból is elvégeztem már egy évet. Úgy érzem, tudnék már korrepetálni általános és középiskolásokat angolból.

Tudom, hogy nagyon sokan keresnek magántanár nyelvből, és gondolom sok tanár (aki már végzettségét tekintve is tanár) vállal magánoktatást. Nekem, másodéves diákként lenne esélyem arra, hogy a tanulók hozzám jönnek, és nem az aktív, már diplomás tanárokhoz?

Nagyon szeretnék már idén korrepetálni, segítség lenne nekem is, és a továbbiakra is jó tapasztalat lenne, hiszen angoltanár szeretnék lenni.

Természetesen olcsóbban adnám az órákat, mint a diplomás magántanárok.

Szerintetek lenne erre igény? Budapesten tanulok, itt tudnék órákat adni. És van valakinek tapasztalata, hogy hol tudnám hirdetésként feladni?


2010. aug. 6. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem lenne igény rá! főleg, ha olcsóbb lennél mint az átlag, de mégis jól tanítanál. doksi.hu-n is lehet tanárt keresni, regisztráció után ott tudsz hirdetni, de szerintem az ilyen általános hirdetőoldalakkal, mint az expressz és társai is sokra mennél. esetleg rakj ki az utcára is hirdetést, vagy csináltass szórólapot. :)

sok sikert hozzá! lehet megyek majd hozzád, ha összejön neked a dolog, alapfokot kéne letennem, de alig tudok valamit angolul, soha nem tanultam még....

2010. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!