Szóbeli maszkban?

Figyelt kérdés
2 hét múlva vizsgázom angolból, ECL vizsgaközpont. Kötelezhetnek arra, hogy maszkot hordjak szóbeli vizsga közben? Ha megtartom a 1,5 métert a vizsgáztatóktól akkor is kell? Rajtuk biztosan lesz, akkor minek nekem is? Csak zavar....

2020. szept. 20. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Ennyire?


Amúgy szerintem simán kötelezhetnek.

2020. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezhetnek, de vizsgahelytől függ, hogy elvárják-e a maszkot. Ahol én vizsgáztam egy hónapja, ott mondták, hogy levehetem a maszkot, a vizsgáztatókon se volt. Annyi, hogy messzebb kellett üljünk egymástól, mint egyébként.
2020. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
15 perc a vizsga :D szerintem túléled! :D
2020. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Azért nem olyan egyszerű. Főleg C1 szinten.
2020. szept. 20. 22:48
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Azért ne add elő itt a hattyú halálát. Az elmúlt 3 hétben naponta órákat vagyok egyhuzamban maszkban. Engem is zavart eleinte, de hozzá lehet szokni. Hidd el, nem ezen fog múlni a szóbelid.
2020. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Miben másabb a maszk viselése C1-es szinten, mint B2-n?
2020. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
:D Nem tudom, én maszkban is pont ugyanúgy beszélek angolul (amúgy voltam C1 vizsgán, tudom, hogy milyen). Nem a maszk fog megakadályozni benne.
2020. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Egészségügyben dolgozok, napi 12 órát töltök el maszkban már jó pár éve. Ha én meg tudom csinálni, menni fog neked is.

Az meg, hogy rajta van maszk, csak arra jó, hogy Ő ne fertőzzön össze TÉGED. Attól te még simán lefertőzheted maszk nélkül a vizsgáztatód. Nem úgy működik, hogy ha egyik emberen van, akkor mindenki biztonságban van.

2020. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Maszkban elfelejtsz angolul beszélni vagy miért probléma?
2020. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Én azt tanácsolom, hogy gyakorolj otthon, ha úgy érzed, hogy ennyire feszélyez a maszk.

Hord otthon fél-1 órát, beszélj benne, gyakorold az angolt, és akkor hozzá fogsz szokni. Kényelmetlen lesz? Igen. Ki fogod bírni? Igen. Kihatással lesz az angol nyelvtudásodra? Nem!

2020. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!