Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon gáz angol B2-es nyelvvi...

Nagyon gáz angol B2-es nyelvvizsgával korrepetálni másokat?

Figyelt kérdés

Kéne egy kis zsebpénz, és arra gondoltam egy ezresért korrepetálnék általános iskolásokat angolból. (Egyébként járok tanfolyamra én is, folyamatban van a felsőfokú nyelvvizsga is)

Nagyon gáz lenne ez így?

16/L



2020. szept. 22. 18:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hány perc kerülne egy ezresbe?
2020. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Egy órára gondoltam
2020. szept. 22. 21:42
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem gáz, amíg többet tudsz, mint akit tanítasz. :) Hajrá!
2020. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45 perces óra vagy 60 perces?
2020. szept. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%

Gáz.


Mi van, ha rosszul tanítod meg a kisgyerekeknek a nyelvtant, szavak kiejtését vagy bármit?


Amúgy, ha már egy ezrest elkérsz, akkor lehet az ügyfeleid referenciát is kérnének tőled.


B2-vel ne akarj korrepetálni (akkor se, ha tanfolyamra jársz).

2020. szept. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
59%
Max. rokongyereket ingyen, vagy közösségi munka keretében iskolatarsat szintén ingyen.
2020. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#4 60 perc


#5 Azért egy általános iskolás angol nem egy agysebészet :D főleg ha a magyar nyelvoktatást nézzük. A kiejtésnél pedig nem véletlen a fonetika.

2020. szept. 23. 17:44
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Az első kérdésig, amire nem tudsz válaszolni, nem ciki.
2020. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

"egy általános iskolás angol nem egy agysebészet"

Aki általános iskolást akar tanítani, annak nem az a dolga elsősorban, hogy a nyelvet nagyon magas szinten tudja, az igaz.


"főleg ha a magyar nyelvoktatást nézzük"

Vagyis ha (szerinted!) gáz a magyar nyelvoktatás színvonala, akkor teljesen rendben van, ha csak azért, mert a B2 szintet meguti valaki, máris felcsap angoltanarnak mindenféle nyelvpedagogiai ismeretek nélkül, hogy tovább rombolja a színvonalat?


"A kiejtésnél pedig nem véletlen a fonetika."

Ezt hogy érted?

2020. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%

5-ös vagyok.


Megkérdezted, hogy gáz-e B2-vel általános iskolás gyerekeket korrepetálni PÉNZÉRT, én meg erre azt írtam, hogy igen, elég gáz.


Az angol tanár egy szakma, nem mellesleg felsőfokú végzettség kell hozzá és az, hogy van egy B2-es nyelvvizsgád (ami valljuk be, nevetségesen kevés), az még nem jelenti azt, hogy azt te meg is tudod majd másoknak tanítani. Gyerekeknek. Pénzért. A szülőknek szerinted mi lesz a deal ebben az egész üzletben?


Elárulom. Semmi.


Én elhiszem, hogy ma már a legtöbb tizenéves gyerek orrba szájba nézi angolul a youtube channel-eket és azt hiszik, jól tudnak angolul. De ne nézzük már le az angol tanárokat, könyörgöm.


Ha nem értesz ezzel egyet, nincs gond. De akkor ne kérd ki a véleményét másoknak a témában.

2020. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!