Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsgát...

Angol középfokú nyelvvizsgát készülök tenni 3 hét múlva, aki megcsinálta valami tipp, tanács? :D

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Nem nehez, kb mint egy kozepsulis dolgozat, van benne szovegertes, hallott szoveg alapjan kell valaszolni kerdesekre (amikor en voltam, eleg szar minosegu volt a hang, ugyhogy pucold ki a fuled, mielott mesz), sima kerdesek, nyelvtan, a szobeli reszen pedig huzol egy tetelt es beszelni kell rola, en egy olyan temat huztam, amirol fogalmam sem volt (sportolok es a doppingszerek, a masik konnyebb volt, ott csak el kellett jatszani, hogy a vizsgaztato a haverom akit elhivok egy balatoni biciklizesre), a szobelin igazabol szerintem csak azt nezik, tudsz-e beszelni, szoval ha a tema nem is az erosseged, valamit kezdj el rola magyarazni, ami azert kapcsolodik hozza aztan ennyi.
2020. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!