Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingon ligába mi szerint...

Duolingon ligába mi szerint kerülünk pont abba, amibe kerülünk: az első lecke kezdete vagy vége ideje szerint?

Figyelt kérdés
Kérdezem ezt azért, mert valakivel egy ligába szeretnénk kerülni, ha már amúgy is ugyanabban a ligában vagyunk, és bár sejtem, hogy minimálisan esélyes az, hogy sikerül is egy ligába kerülnünk, hiszen annyi felhasználó van a világon és az is köztudott, hogy aszerint oszt be minket ötvenesével, hogy mi mind ugyanakkor kezdtük ligaváltás után az első leckét, de mégis több esélyünk lenne, ha legalább ezt tudnánk, hogy az első lecke kezdete vagy vége számít?

2020. szept. 28. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Biztosan tudom, hogy az eleje, megírom honnan.
Biztosan tudom, hogy a vége, megírom, honnan.
Nem tudom, de szerintem az eleje.
Nem tudom, de szerintem a vége.
7 szavazat
 1/1 A kérdező kommentje:

Amúgy közben kilogikáztuk a barátnőmmel, hogy valószínűleg a vége számít, mivel a fandom rajongói oldalon lévő megfogalmazás szerint az számít, hogy mikor kapják az emberek az első pontjaikat, azt a feladat végén kapjuk, ugye...


Akárhogy is, megpróbáltuk így és kétszeresen is eltoltuk: egyrészt nem sikerült egyszerre lenyomnunk az utolsó feladat gombját, volt pár mp eltérés a vége tádám elhangzása között, de sebaj, hátha sikerült ugyanabban a ligában maradnunk és jövő héten újra próbálhatjuk... :)

2020. szept. 28. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!