Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Októberi ECL angol C1 nyelvviz...

Októberi ECL angol C1 nyelvvizsga vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma írtam a nyelvvizsga írásbeli részét, és so-so.. Pedig 7 éve tanulok angolt, szinte folyékonyan beszélem, ritka, hogy valamit nem értek, viszont szerintem ez a hónapi vizsga nehéz volt. Nektek hogy ment?

2020. okt. 2. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is iszonyatosan nehéz volt... Nekem leginkább a readinggel volt bajom. A gyakorló feladatsorok amiket csináltam, sokkal könnyebbek voltak. :(
2020. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek, a readingben a második elég nehéz volt... A listening meg nevetséges, az első 2x-es gyorsításban volt, a második meg reptéren rádióba beszélnek...
2020. okt. 2. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is elég nehéznek találtam a listeninget is... :( Pedig az mindig ment gyakorlásnál, szóval eléggé gázos volt ez most.

A writing témák viszont aránylag jók voltak szerintem.

De ez a reading nagyon kiakasztott... Még mindig nem sikerült túltennem rajta magamat.😂😣

2020. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mondtam volna, hogy Dexamra menjetek... Majd legközelebb. 😜

Azért sok sikert, tényleg! 😇

2020. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is szörnyű volt a hallott szöveg értése. Ugye, hogy az első hanganyag fel volt gyorsítva? Én felirat nélkül nézek évek óta mindent szóval abszolút nem számítottam rá, hogy potenciálisan ezen bukjam el.

A beszéd jól ment, nagyon remélem az fel fogja húzni.


Nekem az írásbeli már megvan szóval erről a feladatsorról nem tudok nyilatkozni, nyáron voltam csak írásbelin akkor azt nagyon könnyűnek találtam (86%-os lett).

2020. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fent vannak az eredmények!!! Nekem megvan!😁 82 százalék lett.

Nektek?

2020. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló voltam, nekem 89% lett (85% listening, 92% speaking). Azt továbbra is tartom mondjuk, hogy a hallott szöveg értése szivatós volt.
2020. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hali! Nem tudom idetéved-e még valaki közületek, de nekem is meglett. :DD Gratu nektek, akiknek szintén meglett a felsőfokú :D
2020. nov. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!