Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgán milyen...

Origo nyelvvizsgán milyen kérdéseket szoktak feltenni?

Figyelt kérdés
Akik ezt a fajta nyelvvizsgát csinálták, azoknak a véleményére vagyok kíváncsi. Milyen témakörökből milyen kérdéseket szoktak feltenni? (középfok)

2020. okt. 29. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Az 1000 kérdés 1000 válaszbol bármit.
2020. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én olaszon voltam január közepén. Kérdeztek a hobbiajaimról, jövőbeni tervekről, dolgoztam-e már, iskolások milyen munkákat képzelnének el maguknak, ilyesmik. Ez volt a sima beszélgetés. Képleírásnál azt választottam, ahol három ember ül egymás mellett a buszon és mindegyik valami elektronikai eszközt használ, itt beszéltem a csodálatos Fehérvári tömegközlekedésről, a telefon káros hatásairól, az elcseszett kapcsolatról stb. (a másik kép asszem valami éttermes volt).

A szituáció pedig, hogy beszélgessünk a barátommal, hogy kinél hogyan osztjuk fel a házimunkákat.

Nekem nagyon jó tapasztalatom volt velük, mindkét vizsgáztató szimpatikus és mosolygós volt, beszélgettem velük egy jót, végül 98%-ot adtak. Nem tudom, a többi nyelvnél is így van-e, remélem tudtam segíteni.

Sok sikert a vizsgádhoz :)

2020. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2.: köszönöm :) neked pedig gratulálok az eredményedhez.

2020. okt. 29. 16:50
 4/5 anonim válasza:
100%
Angol középfokún én a család és a munkát húztam ki tételként. Kérdeztek a tanulmányaimról,mi motivált,mennyit tanulok még, hol folytatom stb. Milyen munkát csinálok, mennyi időm van rá, mit szeretnék csinálni majd későbbiekben. Meg beszéltem magamtól sokat, kitértem néha másik témákra is.
2020. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm a válaszod :)
2020. nov. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!