Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan sorozat Netflixen,...

Van olyan sorozat Netflixen, ami hosszú és van hozzá német szinkron?

Figyelt kérdés

Azért szeretném, hogy bekapcsolom németül és német felirattal és megy a háttérben amíg én mást csinálok. Vagy egy idő után lehet, hogy teljesen arra fogok figyelni. Még nem megy az, hogy ha gyorsan mondják a mondatokat, akkor azt értelmezni tudjam, max egy pár szót kapok el, de ez remélem, hogy segít. Ja, és olyan sorozat kéne, ami nem annyira bonyolult, vagyis ha nem értenék meg egy fontos mondatot, akkor nem tudnám az egészet, hogy miről van szó.

Először a Friends-et probaltam, de az nincs német szinkronnal es a Big bang theory sincs. Más ötletem sajnos nincs



2020. dec. 1. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha nem bonyolultat keresel, akkor nem az Agymenőkkel kellene kezdeni, mert az halál. Van esetleg olyan sorozat, amit már láttál magyarul és szeretsz is?

Egyébként van egy olyan trükk, ha belépsz a profilodba (jobb felül klikk az ikonra majd 'Account'), akkor a profilodnál a nyílra kattintva leugrik néhány menüpont és ott van a Language. Azon belül bejelölöd a németet, majd elmented, így olyan filmeket/sorozatokat ajánl majd, amelyek elérhetők német nyelven is.

2020. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Végül a Skins sorozatot kezdtem el, és meglepődtem, hogy tök könnyen össze tudom rakni a mondatokat, csak egy-két szó van bennük, amit nem ismerek. Így mondjuk nem tudom csak a háttérben nézni, hanem figyelek is. De örülök neki, előrrébb járok, mint gondoltam.

2020. dec. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!