Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha Romániában élek és a...

Ha Romániában élek és a jövőben szeretnék utazgatni külföldre, akkor milyen nyelvet éri meg tanuljak?

Figyelt kérdés
Egy 18 alatti

2020. dec. 9. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Román
Német
Angol
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Attól függ hova szeretnél menni, ha csak Moldovába elég a román. Európában talán a német a legbeszéltebb nyelv, de ha más földrészre szeretnél menni akkor az angol. Én németet, angolt tanulok. Szerintem két leghasznosabb nyelv. Románul meg csal tudsz már társalgási szknten, nem?! Minem tanulnál meg a nyelvükön.
2020. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem csak 1 országba szeretnék menni, pl japán, amerika
2020. dec. 9. 22:46
 3/12 anonim válasza:
100%
A hárlm közül akkor az angol ami leginkább megéri.
2020. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha Amerikába utazol nem román a legjobb nyelv.

Szívesen.

2020. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A német jellemzően ott hasznos, ahol hivatalos nyelv is. Szinten mindenhol máshol az angol a hasznosabb, főleg a kontinensen kívül.
2020. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szamo77db válasza:
100%
Szerintem jobb lenne, ha várnál, míg ez az átkozott vírus-helyzet rendeződik valahogy. Nem hiányzik, hogy összeszedd! Egyébként az angol a favorit. Azt szinte az egész világon megértik előbb-utóbb.
2020. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is angol lenne a jó választás, de romániában élek és a román jogsit csinálom
2020. dec. 10. 10:31
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
azert illene tudni az orszag nyelven ahol elsz, nem 18 evesen tanulni.
2020. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

na igen és ilyenkor azért meg lehet világosodni, mi a baja a románoknak azzal a magyarkupaccal ott a hegyekben... 18 éves, de cseszik beszélni a saját országa nyelvét...

(és még magyarul is csak furán tud, micsoda übermenschek ezek)

amúgy nem értem mi ezen az érthetetlen: tanuld meg a hazád nyelvét tisztességesen, utána tanuld meg az angolt, és menjél turistáskodni. a jogsidnak meg nem igazán értem mi köze van a nyelvtanuláshoz.

2020. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
De miért mondod egy magyarnak, hogy román házad?
2020. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!