Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így tanulhatok haladó angolt?

Így tanulhatok haladó angolt?

Figyelt kérdés
Szeretnék japán és haladó angol szakra menni, de az van kiírva, hogy azoknak szól, akik eddig angolt tanultak az elemiben. Én németet tanultam, így mehetnék haladó németre, és kezdő angolra, de azt nagyon nem akarom, mert nagyon gyenge német tanárom és tankönyvem volt, így hiába tanultam öt évig, szinte semmit nem tudok németül. Angolt viszont otthon rengeteget tanultam, már legalább a haladó szint megvan. Így jelentkezhetek, vagy esélytelen?

2020. dec. 12. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az adott intézetnek írsz, és megkérdezed, van-e lehetöség esetleg különbözeti vizsgával bekerülni.
2020. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor van még esélyem..
2020. dec. 13. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!